Hodnocení od našich klientů v reálné podobě.

Předchozí | Dalšístrana / 4 0-12 z 41 hodnocení
hodnocení listopad 2023

Petr Čamek, Šumvald

Dobrý den pane Mrňka, 

 
mockrát děkuji za rychle a profesionálně odvedenou práci ! Pozitivní zkušenosti s vaší firmou předám dále pro další zakázky!
hodnocení listopad 2022

Kateřina Beranová, Tři Dvory

Dobrý den pane inženýre, 

Chci vám poděkovat za výbornou komunikaci při dojednávání zakázky, co jsme si domluvili, to platilo. Provedení samotné izolace také proběhlo v naprostém pořádku. Vaši pracovníci "jeli jak pila". Překvapilo mě, že pracovali téměř bez přestávky. Ještě jednou vám děkuji. 

Ať se vám a vaší firmě daří. 

hodnocení říjen 2022

Milan Kanda, Osek nad Bečvou

Hezké odpoledne, pane Mrňko,

ještě jednou bych Vám chtěl poděkovat za Vaše služby. Komunikace s Vámi byla naprosto bezproblémová a rychlá, na čem jsme se domluvili to platilo. Kluci byli bezvadní, připravení, na místě byli včas. Když bylo hotovo, nabídl jsem se, že si vše uklidím a odvezu, aby mohli co nejdříve odjet, přesto zůstali, uklidili si po sobě a veškerý odpad odvezli. Pokud někdy budu opět izolovat, volba je jasná. Mějte se hezky, ať se Vám daří

S přátelským pozdravem a přáním pohodového odpoledne

p.Fidler, Prostějov

Dobrý den,

dnes mi byla aplikovaná stříkaná izolace v podkroví rodinného domu v Prostějově. S prací jsem byl nadmíru spokojen, pan Pospíšil odvedl precizní a skvělou práci, za což jemu i jeho kolegovi velice děkuji. Určitě Vaši firmu budu všude chválit a všem doporučovat.

S pozdravem a poděkováním Michal Fidler

p.Meidl, Kostelec na Hané

Díky p. Mrňkovi jsme zvolili zateplení od Purstav a jsem nadšený nad provedením a profesionálním jednání ze strany p. Mrňky. Kluci, kteří realizovali zateplení byli taky skvělí a moc Vám děkuji a doporučuji. Radek Meidl - Kostelec na Hane.

p.Pěcha, Lobodice

Dobrý den, rád bych poděkoval za profesionální poradenství pana Vystrčila a kvalitně provedenou aplikaci stříkané izolace. Vše proběhlo na výbornou. Ještě jednou vřele děkuji. Můžu firmu Purstav jen doporučit, s pozdravem M.Pěcha

p.Kos, Olšany u Prostějova

Dobrý den chtěl bych pochválit Vaši firmu za kvalitní odvedenou práci na mém RD.

Velice profesionální přístup  jak při zaměření tak při vlastní montáži od provádějícího 
montéra. Pokud budu mít příležitost tak budu Vaši firmu rád propagovat.
DĚKUJI
hodnocení květen 2022

David Štefka, Olomouc

Dobrý den, pane Mrňko,
Při zateplení přístavby k RD jsem řešil spoustu problematických detailů - existující pergola pár cm od zateplované zdi, vzrostlá zeleň, nerovný a nesourodý povrch, různé stavební materiály (beton, ytong, dřevo). Stavební firma kvůli náročnosti odmítla realizovat dle projektu (kontaktní systém s PIR deskou), což byl jeden z důvodů ukončení spolupráce. Společnost Purstav izolace s.r.o. mi nabídla zateplení vysokohustotní stříkanou pěnou, což vyřešilo mnoho problémů; podklad nebylo nutné vyrovnávat či jakkoliv upravovat, pergolu netřeba demontovat. Přípravu jsem zvládl svépomocí (rošt z hranolů za pár korun), samotná aplikace pěny byla naprosto bezproblémová, hotová za pár hodin a nedošlo k žádnému poškození stávajících konstrukcí. Výsledek je skvělý. Stačí přimontovat fasádní dřevěný obklad a provětraná fasáda je hotová. Jsem přesvědčen, že proti původnímu návrhu jsem ušetřil spoustu času i peněz.
Zdravím
David Štefka 
hodnocení duben 2022

Aneta Hurníková, Rybníček u Uničova

Pokud jste již někdy stavěli nebo právě stavíte vaše vysněné bydlení, víte, že komikace se stavebními firmami a řemeslníky může být velice náročná a někdy i nepříjemná. To se vám však s PURSTAV nestane. Moc děkujeme Ing. Mrňkovi, který se o nás staral od prvotního poptání až po závěrečné předání realizovaného zateplení. PURSTAV byla zatím jediná firma, se kterou šlo všechno až neuvěřitelně snadno. Skvělé jednání, rychlá odpověď na každou naši otázkou, kvalitní produkt a profesionální tým, který izolaci na stavbě realizoval. Děkujeme a jednoznačně doporučujeme. Hezký den, Aneta Hurníková

hodnocení únor 2022

František Nosterský, Moravská Nová Ves

Dobrý den pane inženýre, včerejší nástřik PUR pěny dopadl výborně. Nevyskytly se žádné problémy. Kluci to protáhli až do večerních hodin, protože toho bylo o něco víc, jak jste telefonoval. Šlo jim to hezky od ruky. K obědu si vybrali segedín:) Peníze za fakturu máte na účtu. Ještě jednou mockrát děkuji. Zdraví František Nosterský

Antonín Houdek, Židlochovice

Dobrý den pane Mrňka,

děkuji za využití Vaších služeb. Kluci včera odvedli pěknou práci, jak komunikace s Vámi i následná komunikace s montažníkama byla skvělá. 
Když bude příležitost určitě doporučím vaše služby.
Přeji pěkný den, -- S pozdravem
Houdek Antonín

Miroslav Uvízl, Haňovice

Dobrý den, chtěl bych Vaší společnosti touto cestou poděkovat za kvalitně odvedenou práci. Jsem velice spokojený jakým způsobem, rychlostí a kvalitou byla provedena realizace této zakázky ze strany Vašich zaměstnanců, tak jako s komunikací s panem Mrňkou, se kterým jsem byl po celou dobu v kontaktu.

Předchozí | Dalšístrana / 4 0-12 z 41 hodnocení