Izolace dřevostaveb, bazénů atd.

Plánujete stavbu dřevostavby a hledáte nejvhodnější řešení pro její izolaci? Rekonstruujete své stávající bydlení v dřevostavbě a chcete najít materiál, který Vám vydrží už napořád? Pokud jste si odpověděli ano, pak jste na správném místě! Svým zákazníkům nabízíme izolační materiály nejvyšší kvality! V současné době jsou oblíbené zejména stříkané izolační pěny různých druhů. Je to díky snadnosti jejich aplikace, možnosti vyplnění i špatně přístupných prostor, rychlosti práce i celkového výsledku a v neposlední řadě si majitelé domů vybírají tyto pěny z důvodu jejich finanční nenáročnosti.

U dřevostavby je kvalitní zateplení nutností

U dřevostaveb není konstrukce zrovna taková, aby poskytla optimální izolační vlastnosti, proto je potřeba provést kvalitní zateplení, aby do interiéru nepronikal chladný vzduch, vlhkost a také byl omezen zvuk přicházející z venku. K zateplení je nejvhodnější pěna, která je považována za nejlepší možný izolační materiál současnosti. Bez problémů přilne k jakémukoliv podkladu, včetně dřevěného, který je u dřevostaveb klíčový, a vyplní tak veškerý i špatně přístupný prostor. Díky tomu nezůstane mezi izolační pěnou a podkladem žádné volné místo, což je velmi důležité pro kvalitní a správnou izolaci.

Proč si vybrat právě pěnu?

Další nespornou výhodou izolační pěny, kterou poskytuje naše společnost, je i to, že k jejímu aplikování není potřeba použití žádných lepidel či jiných mechanických upevňovačů. To opět posouvá z hlediska kvality pěnu do popředí všech izolačních materiálů, které se dnes na trhu objevují. Pěna je víceúčelová a jejím použitím dosáhnete hned několika výsledků. Kromě samotné tepelné izolace bude Vaší dřevostavbě zajištěna také izolace zvuková a bude zabráněno i přístupu vody, čímž se zamezí vytváření vlhkosti, díky které vznikají na stěnách plísně. Pěnu lze aplikovat do různých částí stavby, ať již do stěn, podlah či na střechu. Právě střechou uniká z interiérů domů nejvíce tepla, proto je nutné se na její zateplení také důsledně zaměřit.