Střešní izolace stříkanou měkkou pěnou

V případě, že potřebujete zateplit střechu Vašeho domu, tak použijte stříkanou měkkou pěnu. Ta je pro tento účel nejlepším možným řešením, které zajistí v budoucnu Vaši plnou spokojenost. Právě střechou uniká z interiéru nejvíce tepla. Tuto nežádoucí skutečnost lze znatelným způsobem omezit právě kvalitním zateplením, což stříkaná měkká pěna bezpochyby je. Jedním z druhů tohoto materiálu může být například izolační pěna S0310, která je dvousložková a má otevřenou strukturu.

Izolační pěna zaplní i těžko dostupná místa

Ta téměř ihned po aplikování bez problémů přilne na materiál a během několika mála chvil zvětší svůj objem až 150x. Díky tomu vyplní i ty nejmenší mezery a praskliny, kterými by mohlo unikat teplo, což by mělo za důsledek zvýšení spotřeby energií. Kromě toho, že stříkaná izolační pěna zajistí tepelnou izolaci objektu, také zamezí pronikání vlhkosti. Právě kvůli té se tvoří plísně, kterých se díky tomuto izolačnímu materiálu můžete zbavit.

Podepírá konstrukci

Izolační pěna je navíc velice nenáročná na aplikování, neboť je lehká a také bez problémů přilne na povrch, na který je aplikována. Stejně tak nepůsobí příliš náročně na svou konstrukci a naopak ji podpírá. Její vlastnosti jsou multifunkční a kromě toho, že zamezí unikání tepla a pronikání vlhkosti, také zajistí zvukovou izolaci. Kromě do již zmíněných domů lze měkkou izolační pěnu použít také do klimatizovaných budov, např. do skladů.