Odizolování základové desky dřevostaveb

Dřevostavby jsou výrazně lehčí než stavby zděné. To snižuje stavební náročnost jejich založení a tím i finanční náklady.

Základní desky dřevostavby lze zakládat např.:

  • na klasických železobetonových deskách,
  • založením stavby na patkách nad terénem,
  • na tzv. Crawl space, čili na  dřevěném podlahovém roštu,

Metoda zakládání staveb na železobetonových deskách je již přežilá a zastaralá,  a již se dnes sotva najde jedinec, který by ji u své dřevostavby použil. Metody založením stavby na patkách nad terénem a tzw. Crawl space  jsou stále ještě  v kurzu, ale..... !!! Kdo chce být pokrokový, trendový a jít s dobou, ten volí stříkané pěny!

Použitím stříkané izolační pěny Ekoprodur S0541 a zásypem vyřešíte kvalitně a ekologicky vnější izolaci, aniž by bylo třeba používat dalších ochranných nátěrů. Izolační pěna S0541 se používá především na zateplování interiérových prostor,exteriérů, střech, podkroví a základů průmyslových a obytných budov.

Izolační pěna S0541 tvoří bariéru splňující protipožární a ostatní požadované normy na základě platných certifikátů. Izolační pěna S0541 je je dvousložková polyuretanová izolační pěna zelené barvy, která se používaná jako hydroizolace, parozábrana, tepelná izolace, izolace protivzduchová, je 100 % ekologická a nezávadná vůči životnímu prostředí vyvinutá z obnovitelných sojových olejů a recyklovaných plastových materiálů.