Proč Stříkaná izolační pěna?

Pěna S10-HP, stejně jako pěna několika našich konkurentů, má doživotní záruku. Nikdy se nesvraští, neslehne ani nepraskne, díky čemuž podává skvělý výkon po celou dobu životnosti budovy.  Fakt, že konkurenční materiály jako skelná vata či celulóza doživotní záruku nenabízí, mluví za vše. 

Další informace
Ekologické výhody

Pěna se vyrábí z ropného oleje, stejně jako jiné výrobky z obnovitelných zdrojů, např. polyalkoholy vyráběné z cukru a vody. Je důležité si uvědomit, že ropa se nepřetváří v emise kysličníku uhličitého; namísto toho se trvale mění v materiály jako např. syntetické dřevo. Ropa vznikající z tlejících lesů se v současné době používá pro výrobu izolačních materiálů s velkým obsahem uhlíku.

Kvalita vzduchu a odhlučnění

Kvalita vnitřního ovzduší Zdravý život a dýchání Protože všichni trávíme podstatné množství času uvnitř, měli bychom při stavbě domů a kanceláří důsledně přihlížet ke kvalitě vnitřního ovzduší.

Úspora energie

Úspora energií je jedním z hlavních témat 21. století. Mnozí majitelé nemovitostí se potýkají se zvyšujícími se účty za energie a mnozí se obávají, že ceny budou dále růst. Podle našeho mínění se ceny energií stabilizují (až na běžné výkyvy směrem nahoru i dolů), jakmile bude výrazné množství našich zásob energie převedeno na obnovitelné zdroje, jakými jsou větrná či sluneční energie. To znamená, že se současné ceny za energie mohou až ztrojnásobit.

Zdravotní výhody

Špatná kvalita vnitřního ovzduší se dává za vinu nedostatku správné ventilace a stavebním materiálům, které se běžně používají v domácnostech, školách a kancelářích. Na základě toho je nyní vyvíjena nová generace stavebních materiálů, které mají napomoci snižování množství znečišťujících látek vypouštěných do vnitřního ovzduší.