Kročejová izolace podlah, odhlučenění podlahy

Dvousložková polyuretanová izolační pěna  vedle zvukové izolace snižuje významně energetické ztráty tak, že vytvoří vzduchotěsný uzávěr, který těsně vyplní sebemenší mezery, spoje a prostupy. Polyuretanová pěna zvuk neodráží, ale zcela ho pohlcuje. Dokáže tak zabránit rezonanci a díky své struktuře propustí maximálně 39 db. Pokud nejsou podlahy vytvořené tak, že zvuk absorbují, zastupuje plně tuto funkci izolační pěna . Materiál je univerzální pro použití při standardních projektech, ale i pro tvarově a prostorově náročné objekty.

Možnosti použití polyuretanových pěn:

  • trvalé odhlučnění bytů
  • akustická izolace přednáškových sálů a učeben
  • izolace koncertních sálů, nahrávacích studií a výrobních hal
  • zvuková izolace stěn a stropů, respektive podlah
  • izolace komerčních prostor, kanceláří, obchodů apod.

Vlastnosti pěny

Stříkané pěny mohou zcela nahradit běžně používané materiály, jako je například minerální vlna nebo polystyren. Srovnatelné vlastnosti oproti tradičním materiálům mají při mnohem menší síle. Šetří se tak nejen prostor, ale i vynaložené finanční prostředky. Díky vytvoření jedné izolační vrstvy dochází rovněž k významné úspoře času.

Polyuretanová pěna vytváří bezespárou izolační vrstvu, která zabraňuje vzniku tepelných mostů a zároveň je odolná chemickým látkám. Má ideální přilnavost k podkladovým materiálům, je šetrná vůči životnímu prostředí. Dokonale vyplní všechny izolované prostory a brání růstu plísní.

Nesmíme zapomenout ani na požární předpisy. Z hlediska požární odolnosti je možné izolační pěny použít do všech standardních konstrukcí.

Pokud máte zájem o podrobné informace o dvousložkových polyuretanových pěnách Ezero, můžete nezávazně vyplnit žádost o cenovou kalkulaci a my Vás budeme kontaktovat.