Nástřiková izolace proti vodě

Účinnou nástřikovou izolací proti vodě představují tvrdé izolační pěny, které jsou k dispozici v těchto variantách S0330 a S0541, odlišují se od sebe hustotou kg/m3. Tyto materiály mají uzavřenou buněčnou strukturu, což znamená, že jsou vodě odolné při jakémkoli stupni vlhkosti. Tento typ izolačních pěn dokonale utěsní veškeré dutiny, takže objekt je po aplikaci chráněn nejen proti vlhkosti, ale je také zvukotěsný. Další výhodu, která je spojená s použitím tvrdých izolačních pěn, představují úspory.

Jak ušetříte?

Díky jedinečným vlastnostem těchto izolačních pěn je zaručena úspora energie až 50% ve srovnání s ostatními typy izolací. Navíc izolační pěny nebudete muset obnovovat po celou dobu životnosti budovy. Na rozdíl od konkurenčních materiálů (skelná vata nebo celulóza) mají tyto izolační pěny doživotní záruku. Výrobky jsou dokonce součástí prestižního programu Zelená úsporám. Jedná se o program, do kterého se mohou zařadit pouze ty nejkvalitnější výrobky.

Jaké jsou další výhody použití?

Izolační pěny jsou zdravotně nezávadné. Produkty jsou šetrné k životnímu prostředí. Izolační pěny dokonale přilnou k různým povrchům – nerozkládají se, nesvrašťují se a nepraskají. Jedná se o tak kvalitní produkty, že se používají i při konstrukci křídel letadel, kde hraji velmi důležitou roli při jejich zpevnění.

Aplikace izolačních pěn

Aplikace izolačních pěn je velmi snadná – používá se nastříkáním dvousložkové kapaliny, která do několika sekund zvýší několikanásobně svůj objem, což vede k zaplnění i těžko přístupných míst