Průmyslová izolace nádrží, tepelné izolace zásobníků

Chcete zaizolovat nádrž nebo zásobník před vlivem okolních jevů? Máme pro Vás řešení! Nabízíme cenově jedinečnou nabídku stříkané izolační pěny, která je v dnešní době nejlepším izolačním materiálem. Pro své zákazníky jsme připravili všechny informace přímo na našich stránkách, včetně popisů různých realizací, fotodokumentace a spousty rad. Často využívaná je také nezávazná cenová kalkulace objednávky, kdy Vám během chvilky spočítáme cenu realizace Vaší představy!

Ekoprodur S0330 jako izolace nádrží a zásobníků 

Stříkaná izolační pěna S0330 se také využívá na průmyslovou izolaci a hydroizolaci nádrží, různých zásobníků, kde se tato pěna plně naváže na podklad tak, že mezi izolačním materiálem a podkladem není žádný vzduchový prostor, žádné spoje, lepidla. Pěna je schopna se plně chemicky navázat na podkladový materiál jako je beton, sklo, cihla, kov nebo dřevo tak, že mezi izolačním materiálem a podkladem nevzniká žádný vzduchový prostor, nevytváří se spoje a při použití není potřeba lepidel nebo mechanických upevňovačů, které by zabraňovaly proudění vzduchu. Tím pádem nádrže a zásobníky dokonale chrání před únikem tepla a před působením vnějších jevů.

Nulový únik tepla

Díky aplikaci speciálním zařízením vytváří pevnou vzduchovou bariéru a předchází tak kondenzaci vody, při které většinou dochází ke vzniku plísní a zničení stěny izolace. Téměř 100 % podíl uzavřených buněk v pěně tvoří pevnou, odolnou a efektivní vzduchovou bariéru beze spár, proto má pěna vysokou životnost i na takových místech jako jsou nádrže a zásobníky. Její snadná aplikace na různé povrchy umožňuje také dokonalé zaizolování nádrží všech tvarů a rozměrů, včetně špatně dostupných míst. Její dokonalé izolační vlastnosti chrání nádoby před sebemenším únikem tepla.